• Pranie dywanów i wykładzin
    Pranie dywanów i wykładzin
  • Sprzątanie i czyszczenie
    Sprzątanie i czyszczenie
  • Mycie okien oraz witryn
    Mycie okien oraz witryn

W związku z rosnącym na rynku niezadowoleniem z jakości wykonywanych usług przez firmy zajmujące się praniem dywanów i wykładzin oraz czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klienta. Swoja ciężka pracą, zaangażowaniem oraz sumiennością przy pomocy profesjonalnych urządzeń czyszczących oraz środków czystości chcemy pokazać, że wysoka jakość usług przy rozsądnej cenie jest możliwa.


Naszej firmie zaufało już wielu klientów zarówno indywidualnych jak i firm. Docenili naszą wysoką jakość usług, polubili nasza miłą aparycje oraz indywidualne podejście do każdego problemu. Dziś są stałymi klientami Salonu Czystości, co motywuje nas do ciągłego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Uczestniczymy w wielu spotach ludzi z branży, szkoleniach i targach. Chcemy, aby marką naszej firmy był zadowolony klient. To wszystko ? i jeszcze więcej wyróżnia na tle lokalnej konkurencji bo przecież powstaliśmy z miłości do czystości?


Nie korzystamy z najtańszych środków czyszczących, domowych sposobów oraz niekonwencjonalnych wybielaczy tylko z profesjonalnej chemii importowanej z zagranicy (np. Anglia, Niemcy, USA, Włochy)ProchemChemspecTersus, Tenzi, Fenicecs, Lederzentrum to środki najwyższej jakości, produkowane bez kompromisów oraz znane na całym świecie.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Salon Czystości - Karcher Rawicz